Španělsko forever...

hodnocení hráčů

1. července 2008 v 13:56 |  ☺ Španělská reprezentace
IKER CASILLAS
co víc si může tým přát, než mít v brance kapitána, který vám dodá pocit naprostého bezpečí. Velká jistota Španělska, mužs úžasně rychlými reflexy, suverénní ve vzduchu. K tomu dva super zákroky při penaltách proti Itálii. PROSTĚ SVATÝ IKER..
JJ JE TO PRAVDA..BYL SKVĚLÝ KAPITÁN..
CESC FABREGAS
na španělském dresu dlouho nosil jméno CESC, zatímco v Arsenalu FABREGAS. A platí, že Fabregas je lepší než Cesc. Dlouho nenabízel reprezentaci to co klubu. Ale na turnaji nosil jmenovku Fabregas. Na výkonech to bylo vidět.
JJ..KRÁSNÝ,PERFEKTNÍ,NEJLEPŠÍ FOTBALISTA
DAVID SILVA
mnoho španělů se mylně domnívá, žepochází z Kanárských ostrovů. O lidech z Kanár se říká, že jsou pomalejší, a to on rozhodně není. VELKÝ TALENT ŠPANĚLSKÉHO FOTBALU
JJ JE..UPE KRÁSŇUČKÝ..SLADKÝ
DAVID VILLA
poprvé od roku 1988 se stal nejlepším střelcem turnaje hráč z týmu šampionů. Rychlý útočník s vynikající koncovkou začal mistrovství hattrickem, ve vyzařovacích bojích už se neprosadil. Ale velké kluby se o něj budou přetahovat.
JJ DAVÍDEK..
FERNANDO TORRES
když magazín FourFourTwo napsal před EURO pětadvacet důvodů, proč by měli Španělé vyhrát turnaj, jako čtvrtý bod uvedli: Fernando Torres, znáte ho, blonďatý kluk, vysoký a rychlý. Střílí hodně gólů.Opracdu hodně. Dodejme, že i finálových.
ZACHRÁNIL ŠPANĚLSKO..JEDINÝ GÓL..JOOOOO..A VYHRÁLI
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama