Španělsko forever...

možnost přestupu do Arsenalu

3. července 2008 v 19:16 |  Marcos Senna
Marcos Senna během evropského šampionátu upoutal pozornost zástupců řady předních klubů a zájem o něho má například londýnský Arsenal. Ten ovšem čekají složitá jednání, která dost možná ani nezačnou - Senna totiž na přestup nemyslí a hodlá podepsat novou smlouvu s Villarrealem...

"Minulé úterý jsem se sešel s předsedou Villarrealu a jednali jsme o prodloužení smlouvy o dva roky. V klubu jsem od roku 2002, kdy jsem přišel z Brazílie. Dali mi příležitost a teď bych jim to chtěl vrátit. Ale v tuto chvíli chci odpočívat. Jsem na dovolené a věřím, že si pořádně odpočinu," prohlásil španělský reprezentant v rozhovoru pro Globo.

Arsenal v létě opustil Mathieu Flamini a Senna by mohl zaujmut jeho místo. Rodákovi z Brazílie bude příští měsíc již 32 let a do Villarrealu přišel v roce 2002.

Senna za sebou má zatím nejlepší sezonu své kariéry a jenom těžko jí bude překonávat. V Primera Division výraznou měrou pomohl Villarrealu ke konečnému druhému místu a vysloužil si pozvánku na evropský šampionát. Na něm se stal jednou z nějvětších hvězd a přispěl k celkovému triumfu Španělska.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama