Španělsko forever...

Vicente del Bosque

20. srpna 2008 v 11:29 | wendulka |  TRENÉR - Vicente del Bosque

Bude to del Bosque!

Vicente del Bosque
Luis Aragonez u reprezentace končí. Někdo asi smutní, někdo ne. Ale smutní asi většina lidí, protože Luis dokázal dovést svůj tým, teda Španělskou reprezentaci do finále posledních Mistrovstvích Evropy, dokonce s jeho reprezentací uspět. Jeho náhradníkem bude bývalý tréner Realu Madrid, Vicente del Bosque...
cara
Na letošním EURU získala Španělská reprezentace titul Mistra Evropy. K tomuto titulu se dostala i za velké pomoci trenéra této reprezentace, Luise Aragoneze. Avšak, tento stratég pověděl, že i když se svojím týmem vyhraje EURO 2008, lavičku národního týmu opustí. Tak se i stalo.

Už máme náhradu

Dlouho se už mluvilo o tom, že Luis Aragonez na lavičce u reprezentace končí, proto začala Španělská Fotbalová federace hledat bezpečnou náhradu za 69, skoro 70 letého trénera. Zdá se, že náhradu už našli na 100%.

Španělský fotbalový deník Marca informoval jako první deník v Španělsku, že náhradou za Luise Aragoneze bude Vicente ďel Bosque. Bývalý trenér Realu Madrid tedy zasedl na lavičku Španělské reprezentace.

Vicente Del Bosque se již oficiálně stal trenérem Španělské reprezentace, od které se bude teď čekat trošku víc, když dokázala uspět na EURO 2008.

Vicente del Bosque nebude pracovat s týmem sám. On bude v pozici hlavního trenéra, jeho asistentem bude Toni Grande, a psychický trenér, Javier Minano.

A co teď?

Všechny tři teď čeká určitě nelehká úloha. Čeká nás totiž Mistrovství Světa 2010, na kterém by Španělsko, jako vítěz EURO 2008, určite chybět neměl. Dokáže se Del Bosque se svým týmem kvalifikovat na MS, popřípadě tam se svojim týmem uspět?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíte si, že i nový trenér Vicente del Bosque bude s kádrem úspěšný stejně jako Aragonés..?

NE
ANO
Je to spíš o hráčích

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama