Španělsko forever...

Real Madrid porazil nejtěsnějším rozdílem Valencii

29. prosince 2008 v 16:25 | wendulka |  ŠPANĚLSKÁ LIGA
podle mě 2 nejprestižnější týmu španělské ligy (samozřejmě s barcou).......výsledek tohotu zápasu, hraném 20.prosince byl 1:0 pro real
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fotbalisté Realu Madrid porazili ve šlágru 16. kola španělské ligy na svém stadiónu Valencii 1:0. Jediný gól utkání dal už ve třetí minutě nejlepší střelec Realu Higuaín. Jednadvacetiletý argentinský útočník se na hranici pokutového území opřel do míče a nechytatelnou střelou poslal míč do horního rohu soupeřovy branky.
Higuaín vstřelil už svou 11. ligovou branku v sezóně. Šance Valencie na vyrovnání zmenšil v 67. minutě obránce Marchena, který byl po druhé žluté kartě vyloučen. Real pod novým trenérem Ramosem poprvé zvítězil na domácím stadiónu Santiaga Bernabeua a ukončil šňůru tří ligových proher.
Na zápas však nebude rád vzpomínat německý obránce Realu Christoph Metzelder, který si v něm zlomil nos a v pondělí bude muset na operaci. V minulosti, když ještě hrál v Dortmundu, ho už stejné zranění potkalo dokonce dvakrát.