Španělsko forever...

přestupy hráčů španělské repre

xabi do arsenalu ??

29. prosince 2008 v 16:34 | wendulka
Obrázek nebyl načten!


Přestupové spekulace neberou konce.
Dnes se v anglickém tisku objevila zpráva týkající se Arsenalu a Xabiho Alonsa. Již v létě se spekulovalo, že by španělský středopolař z konkurenčního Liverpoolu mohl zamířit na sever Londýna.
A nyní se tyto zprávy opět vyrojily v anglickém deníku Daily Telegraph.
Xabiho budoucnost na Anfieldu pravděpodobně závisí na tom, zda se podaří zrealizovat příchod Garetha Barryho z Aston Villy.
O toho Liverpool usiluje již od léta, ale i Arsenal byl před touto sezónou s Barrym spojován. Wenger však jakékoli informace týkající se možného transferu popřel. Naopak o Xabim mluvil jako o kvalitním hráči,který by mohl zalepit díru v záloze, která vznikla odchodem Flaminiho do italského AC.
Nyní po zranění Fabregase, je více či méně pravděpodobné, že se trenér Arsenalu poohlédne po adekvátní náhradě, kterou by Alonso zajisté byl. Nezbývá tedy nic víc, než si počkat na zimní přestupové okénko, které již klepe na dveře.

senna do mancity??

29. prosince 2008 v 16:16 | wendulka

Senna přestup do Manchester City nevylučuje

Manchester City se zajímá o záložníka Villarrealu Marcose Sennu, španělský reprezentant pro deník Daily Mail přiznal, že by ho přesun do Premier league lákal.
"Zájem Manchesteru City mi lichotí, protože vím, že chystá velký projekt. Premier league je úžasná liga a každý fotbalista by si ji rád vyzkoušel," uvedl Senna.
"Odejít z Villarrealu bude těžké, protože stále hrajeme o ligu i Ligu mistrů. Abych přestoupil, musela by přijít obrovská nabídka, což není nemožné," pokračoval naturalizovaný Brazilec.
José Luis Llaneza, sportovní ředitel Villarrealu, zájem Citizens potvrdil: "Nabídky jsme obdrželi, ale ne formální. Ve fotbale není nic nemožné. Pokud dostaneme dobrou nabídku, zvážime ji."
Podle španělských médií je v hledáčku City také brankář Žluté ponorky Diego López.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------♥ podle mě, né moc pravděpodobné, ale uvidííme =)
to by byl další hráč v anglické lize, což by bylo dobré, ale zase na druhou stranu macity by pro něj byl celkem málo si myslím
 
 

Reklama